MediaCat Store

EMEA Bölgesi’nin en büyük iş ve markalar dünyası buluşması Brand Week Istanbul, bu yıl sivil toplum çalışmalarını desteklemek adına anlamlı bir çalışmaya ev sahipliği yapacak.  MediaCat, Brand Week Istanbul bünyesinde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) “Anadolu’da Bir Kızım Var” projesi için bir çalışma gerçekleştirecek.

ÇYDD’nin Anadolu’daki kız öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmak için başlattığı sosyal sorumluluk hareketine MediaCat Store projesi ile destek veren kurum, Brand Week Istanbul kapsamında kurulacak özel alanda, kendi markaları için oluşturulacak ürünlerin satışını gerçekleştirecek. Bu satıştan elde edilecek gelir ise projeye bağışlanacak.

MediaCat Store , aşağıdaki kreatif tasarımcıların desteğiyle hayat bulacak:

  • Alametifarika Kurucu – Ortağı Uğurcan Ataoğlu
  • Muhabbet Ajans Kurucu Ortağı – Kenan Ünsal
  • TBWA\Istanbul Tasarım Direktörü – Özge Güven
  • Karikatür ve Grafik Sanatçısı – Gürbüz Doğan Ekşioğlu
  • Ajans Ultra Eş Başkanı – Hakkı Mısırlıoğlu
  • Puck Global Kreatif Direktörü – Haluk Erkmen

 

Türkiye’nin en önemli kreatif tasarımcılarının çalışmaları, Kapital Medya temalı kupa, t-shirt, şapka, bloknot ve bez çanta ürünlerine yerleştirilecek.

Bununla birlikte destek, yalnızca özel tasarım ürünlerle sınırlı tutulmayacak. Brand Week Istanbul katılımcıları, Alametifarika’nın kurucusu ünlü reklamcı Uğurcan Ataoğlu’nun yeni kitabı “52 Cuma Hutbesi” ’ni alarak da “Anadolu’da Bir Kızım Var” projesine katkı yapabilecek.