Portfolyo Buluşmaları

Brand Week Istanbul ev sahipliğinde, Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan Portfolyo Buluşmaları, geleceğin yaratıcı tasarımcılarının sektörün usta isimleriyle bir araya gelmesini sağlayacak.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Portfolyo Buluşmaları’nda; sektörün usta isimlerinden Alametifarika Kurucusu ve Yönetici Kreatif Direktörü Uğurcan Ataoğlu, Reklamcı ve Kreatif Direktör Engin Kafadar, TBWA\İstanbul Kreatif Grup Başkanı Yiğit Karagöz, Happy People Project Kreatif Direktörü Atilla Karabay, Medina Turgul DDB Sanat Yönetmeni Zeynep Oray, Titrifikir Kurucusu ve Kreatif Direktörü Cem Akar, roundabout Kurucusu Zeynep Yıldırım ve Demir Tasarım Kurucusu Yeşim Demir, tasarımcıların portfolyolarını değerlendirdi.

Bu yıl ikinci kez gerçekleşecek etkinlikte ise üç gün boyunca düzenlenecek altı oturumda, 3.ve 4. sınıfta öğrenim gören tasarım bölümü öğrencileri ve junior art direktörler, çalışmalarını sektörün yaratıcı profesyonellerine sunma fırsatı yakalayacak.

Portfolyo Buluşmaları’na katılan tasarımcılar aynı zamanda Brand Week Istanbul’daki oturumlara öğrenci kategorisinde katılma şansı elde edecek.

Kontenjanın sınırlı tutulduğu etkinliğe katılmak için başvurular başladı!

Alemşah Öztürk (4129Grey, Chief Happiness Officer)
Özge Güven (TBWA\Istanbul, Tasarım Direktörü)
Uğurcan Ataoğlu (Alametifarika, Kurucu Ortak– Tasarım Direktörü)
Yiğit Karagöz (TBWA\Istanbul, Kreatif Grup Başkanı)
Haluk Erkmen (Puck Global, Ajans Başkanı ve Yönetici Kreatif Direktör)
Kenan Ünsal (Muhabbet, Kurucu Ortak ve Yönetici Kreatif Direktör)

Tanıtım Kiti

Dokümanı indirmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.