KAĞAN YILDIZALP

Publicis One Türkiye, CMO

Kağan Yıldızalp, 2017’de Publicis Groupe ajanslarının Publicis One Türkiye yapılanması altında birleşmesiyle birlikte Starcom, Zenith, Spark Foundry, DataWise medya ajanslarından sorumlu Chief Media Officer olarak atandı.

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi İletişim Sanatları Bölümü mezunu olan Kağan Yıldızalp; 2003 yılından itibaren Starcom’da ulusal ve uluslararası birçok markaya medya planlama ve satınalma hizmeti verdi. 2010 yılından itibaren Vivaki Türkiye’de; Starcom, Mediavest ve Zenith ajanslarının Dijital operasyonlarından sorumlu Managing Director görevini üstlendi. 2014 yılında ise sosyal medya ve dijital kreatif alanında hizmet veren Vivaki Creative’in kurulmasına liderlik etti.

2017 başı itibari ile Publicis One Türkiye Chief Media Officer olarak görevini sürdüren Yıldızalp, dijital ve veri analitiği alanında uzmanlaşmış DataWise ve markalı içerik alanında uzmanlaşmış Publicis Media Content markalarının stratejik yapılanmasını üstlendi.

İzmir ve Foça hayranı olan, biyografi ve yakın tarih konularına ilgi duyan Kağan Yıldızalp evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Tanıtım Kiti

Dokümanı indirmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.