KARINA WILSHER

Anomaly, Ortak ve Global Operasyondan Sorumlu Başkan

Karina, son yedi yılını, rekor büyüme ve gelişim sürecine liderlik ettiği Anomaly’nin New York’taki hakim ofisinin ortağı ve CEO’su olarak geçirmiştir. 2017 yılının başında Global Operasyondan Sorumlu Başkanı olarak atanmış, önde gelen kilit müşterilerinin yönetimini üstlenmiş ve Anomaly’nin yedi ofisinin güçlendirme çalışmalarına yardımcı olmuştur ve bunun yanı sıra, şirketin sektörün ön saflarındaki gelişimini de devam ettirmiştir.

Anomaly, LA, New York, Toronto, Londra, Amsterdam, Berlin ve Şanghay’da ofisleri bulunan, tarifi güç ama çalışması heyecan verici olan ‘yeni model’ bir şirkettir. Anomaly’i kullanan tanınmış isimler listesinde Budweiser, Diageo, Google, Hershey’s, New York Life, Nike, Panera, SONOS ve YouTube yer almaktadır. Aynı derecede ilginç olan ise, Anomaly’nin, Eric Ripert ile bir mutfak yaşam tarzı markasını, ABD’de 1 numaralı dudak nemlendiricisi olan EOS’un yaratılmasını ve en son olarak da ödüllü tıbbi kanabis markası dozunun piyasaya sürülmesini içeren IP portföyüdür.

Karina, bundan önce, Fallon Londra’nın Ortağı ve İdari Direktörü olarak görev yapmıştır ve başarılı bir şekilde kuruluşundan itibaren gelişmesine katkıda bulunmuş ve en iyi on kuruluş arasına sokmayı başarmıştır; Kuruluş, Campaign’in Yılın Kurumu ödülünü (iki kez) kazanmış ve dünyanın en yaratıcı şekilde ödüllendirilmiş kurumu olmuştur (Gunn Report).

Karina, sektörde daha çok kadın lider olmasını teşvik etmek ve geliştirmek için kurulan ABD’deki “Straight Up”ın kurucusu Effie Worldwide’ın Yönetim Kurulu Üyesidir, ve öncesinde Londra’da Reklam ve İletişimde Kadınlar Londra’nın (WACL) aktif bir üyesiydi.