LUCIO RUFO

R/GA London, Yönetici Kreatif Direktör

Yönetici Kreatif Direktör olarak, Lucio 2008’den bu yana tasarım departmanında liderlik yapıyor. Lucio, Nike, Beats by Dre, Unilever, Aston Martin, Nokia dahil olmak üzere 14 sektör lideri küresel marka (sayma) sunan olağanüstü bir tasarım ekibinin kurulmasına yardımcı olmaktan sorumludur.
Lucio, Nike, Beats by Dre, Unilever, Aston Martin, Nokia, Disney, BBC, Heineken ve Google’ın da aralarında bulunduğu 14 endüstri lideri küresel markaya hizmet veren olağanüstü bir tasarım ekibinin kurulmasına yardımcı olmaktan sorumludur.

Grafik ve interaktif tasarımda 13 yıldan fazla deneyime sahip olan Lucio’nun becerileri, insan-bilgisayar etkileşimi, tipografi, tasarım yönü ve marka bilinci konusunda olağanüstü bir anlayışa odaklanıyor. Lucio, gerçek anlamlı ürün ve hizmetler yaratmanın tek yolunun dürüst,insan merkezli ve iyi hazırlanmış bir tasarım yaklaşımı olduğunu düşünüyor. Son yıllarda, Lucio, İletişim Sanatları, One Show Interactive, Cannes Cyber ​​Lions, Londra Uluslararası Ödülleri, D&AD Ödülleri ve CLIO Ödülleri gibi en prestijli sektör ödüllerinde sayısız ödüle layık görülmüştür.