Women to Watch

Women to Watch: “Fark Yaratan Kadınlar” seremonisi için başvurular devam ediyor

Dünyanın en büyük pazarlama ve iletişim yayını Ad Age tarafından 1997 yılından bu yana iş dünyasındaki başarılı kadınları onurlandırmak amacıyla altı ülkede düzenlenen  Women to Watch, alanında fark yaratan kadınları Türkiye’de 6. kez seçmeye hazırlanıyor. Şimdiye kadar Caroline Koç, Ajda Pekkan, Elif Şafak, Nurten Öztürk, Ümit Boyner ve Gülse Birsel gibi başarılı kadınları bir araya getiren Women to Watch için başvurular devam ediyor.

Dünyanın en büyük pazarlama ve iletişim yayını Ad Age tarafından alanındaki en başarılı kadınların onurlandırılması amacıyla düzenlenen Women to Watch seremonisi için başvurular devam ediyor. ABD, Çin, Brezilya, İngiltere, Kolombiya ve Arjantin’de de gerçekleştirilen Women to Watch, Türkiye’de 6. kez düzenleniyor.

 Women to Watch’ta yer alacak isimler, belirlenen kriterlere uygun adaylar arasından MediaCat editöryel ekibi tarafından titiz bir takip ve inceleme ile seçiliyor ve Ad Age tarafından onaylanıyor.  Bu yıl değerlendirme sistemi geliştirildi ve artık web sitesi üzerinden de başvurular kabul ediliyor. Öneri ve başvuru sistemiyle zenginleştirilen Women to Watch’a katılım için internet sitesi üzerindeki online formun  doldurulması gerekiyor. Ayrıca bu yeni sistemde hem bireysel başvuru yapmak hem de bir başkasını önermek mümkün.

Women to Watch sitesine gitmek için tıklayınız.