Workshoplar

Bridging the Gap: Turning Insights into Impact ‘un katkılarıyla


15:30 – 16:30 9 Kasım 2016 – Brand Academy Salonu WORKSHOP

Özge Gilan – Head of Brand, Facebook

Dünyanın her yerinde insanlar bağlanmak, paylaşmak, keşfetmek, bilgilenmek ve ilham almak için her gün Facebook ailesinin uygulama ve hizmetlerini kullanıyor. Bu daha açık ve birbirine daha bağlı dünyada, pazarlamacılar insan davranışları ve pazarlamacı faaliyetleri arasında nasıl köprüler kurabilirler? İstatistikleri etkilere dönüştürme konusundaki sohbetimize katılın.

İran Pazarı: Fırsatlar, Riskler ve İş Birliği İmkanları


15:30 – 17:00 9 Kasım – VIP LOUNGE

Nasser Pashapour Nikoo / dnaunion, CEO – Gerhard Barcus / CERTIUS, Genel Müdür

Başta giyim ve moda olmak üzere, İran perakende sektöründe son durum

İran’ın stratejik olarak en önemli şehirleri

Yeni başlayacaklar için İran’da iş yapmanın püf noktaları

Müeyyidelerin sona erdiği İran’da yeni iş fırsatları

İran’daki riskler

Yönetim kademeleriyle ilgili ipuçları

Mahalli ve ülke çapında gerçekleştirilebilecek reklam kampanyaları için tahmini bütçeler

İran’da medyanın genel görünümü ve yazılı olmayan kuralları


Sen Bir Markasın! Daha Fazla Kadın Lider Yaratmak


15:30 – 17:00 10 Kasım – Brand Academy Salonu Workshop

Catherine Kaputa / Markalama Gurusu, Çok Satan Yazar

Kurumsal ikonlar, yıldız sporcular ve Hollywood şöhretlerinin hepsi de kontrolü ellerine almak ve rağbet görmek için gerekene sahipler: benzersiz bir marka. Kişisel markalaşma yalın veya cafcaflı, modern veya demode, çeşitli şekillerde yapılabilir; ancak buna dâhil olmazsanız, geride kalırsınız. Zira, kendi markanızı siz oluşturmazsanız, başkaları bunu sizin yerinize yapacaktır. Ve hiç şüphe yok ki onların yarattığı marka, sizin düşündüğünüz gibi olmayacaktır. Kişisel markalaşma özellikle kadınların göz önüne alması gereken bir konu. Araştırmalara göre kadınlar kendilerini markalaştırmakta erkekler kadar başarılı değil. Ve kendinizi pazarlamakta etkili olmamanız iş hayatındaki başarınıza zarar verebilir. Marka stratejisi uzmanı ve You Are a Brand ile Women Who Brand adlı çok satan kitapların yazarı Catherine Kaputa, etkili vaka çalışması örnekleri vererek, güçlü ve olumlu bir kariyer kimliği geliştirmek üzere markaların ticari dünyasının sırlarını nasıl kullanabileceğinizi gösterecek. Bu atölye çalışmasında, kişisel kariyer başarısı için çok adımlı markalaştırma sürecini, kariyer geleceğiniz için daha stratejik ve güçlü bir yaklaşıma nasıl sahip olabileceğinizi, sizi farklı kılanın nasıl farkına varabileceğinizi, eğer olumsuz markalaştırıldıysanız kendinizi nasıl yeniden markalaştırabileceğinizi ve hayatınız boyunca pazarlayacağınız en önemli marka, yani kendiniz için başarılı bir pazarlama planını nasıl geliştirebileceğinizi öğreneceksiniz

Film Yapımında Hibrit Modeller


15:30 – 16:30 11 Kasım – Brand Academy Salonu Workshop

Mika Johnson / Ödüllü Film Yapımcısı, Yazar, Fotoğrafçı

Hybrid Models: when advertising and filmmaking merge

Bu atölyede hem yaratıcı ajansların hem de bağımsız film yapımcılarının kitlelere ulaşmak ve çeşitli ticari ve sosyal medya web siteleri, video platformları, bloglar vb. gibi mevcut internet ortamında içerik paylaşmak için çapraz pazarlama platformlarını nasıl kullandıkları ele alınacak. İçerikleri belgesel filmler ve kısa reklamlar gibi büyük değişiklik gösterse de Red Bull, Lucid Inc (lucidinc.com) ve Mandag (mandag.fi) gibi şirketler, reklam ajansları ve film yapımcıları arasındaki işbirliğinin ürünlerini ve hizmetlerini markalaştırırken aynı zamanda genellikle kısa film yapımıyla ilişkilendirilen internet için eğlenceli hikâyeler oluşturmak amacıyla yeni yollar aradıkları yeni karma bir modelin ön sıralarında yer alıyor.

Not: Simultane çeviri olmayacaktır.

Digital Advertising For The Post-Website Social Era:

Real People, Real Results That Are Changing the Game ‘un katkılarıyla


16:45 – 17:30 11 Kasım 2016 – Brand Academy Salonu Workshop

Gül Yüksel Akkaya / Facebook Türkiye, Sektör Lideri

İnsanların daha önce hiç olmadığı kadar çok şeye ilgi duyduğu, daha çok cihaza, ekrana ve medya seçeneğine sahip olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Üstelik bu gidişat hiç de yavaşlayacağa benzemiyor. Cihazlar aracılığıyla insanlara ulaşmak ve markanızın nerelerde etkili olduğunu anlamak gitgide zorlaşıyor. Bu soruna karşı Facebook Ailesinin bulmuş olduğu çözümleri dinlemek ve markanız veya kampanyanız için “başarının” ne anlama geldiğini tanımlamak ve “başarıyı” elde etmek için bize katılın.